Krakowskie Noce. Noc Teatrów już jutro!

14.06.2024

Krakowskie Noce. Noc Teatrów już  jutro w sobotę 15 czerwca.  Tegoroczna będzie dla nas wyjątkowa. Po raz pierwszy podczas Nocy Teatrów prezentowane będą spektakle w wykonaniu studentów Wydziału Aktorskiego Frycza.  Nasi studenci zagrają:  „Opowieści Gargantuiczne”, scenariusz Andrzej Sadowski na podstawie Francois’a Rabelais w reżyserii Katarzyny Deszcz oraz   „Noc w SPATIFie” , spektakl muzyczny również w reżyserii Katarzyny Deszcz.

„Opowieści Gargantuiczne” zrealizowane w konwencji teatru jarmarcznego,  pełne sowizdrzalskiego humoru i żartu mamy nadzieję, że spotkają się z ciepłym przyjęciem publiczności.  „Noc w SPATIFie” z piosenkami między innymi Agnieszki Osieckiej i Jacka Bończyka już wielokrotnie grana przez studentów przyjmowana była zawsze bardzo entuzjastycznie. Na pewno i tym razem będzie się podobać widzom.

Występ studentów Wydziału Aktorskiego we Fryczu możliwy jest dzięki współpracy z Teatrem KTO. Nie prześpijcie Nocy Teatrów!

noc_teatrow_citylight_2024.jpg